1

מגרש ספורט - Hombo Field

המגרש הוקם בשנת 1987 לזכר ולוול להר, חבר טוב של תנועת נוער הבונים בארה"ב. בשנת 1997 לקראת משחקי מכבייה המגרש עבר ריענון בהדרכת ג'ורג' טומה שהגיע לארץ בחסות קהילת קנזס סיטי ארה"ב. בעזרת מועצה אזורית גזר, ועד ספורט מכביה ארה"ב ואגוד הסופטבול בישראל הוקמה מערכת תאורה בשנת 1998. בעזרת JNF ארה"ב מתוכנן שדרוג של המגרש בקיץ 2009.

המגרש אירח טורנירי מכבייה לענף סופטבול בעבר והיה למגרש בית של קבוצות בית שמש ומודיעין בעונת 2007 של IBL. כמובן שהמגרש הוא הבית של תוכניות הבייסבול בקיבוץ גזר ומארח משחקים וטורנירים של אגוד הבייסבול בישראל. חוגי בייסבול לגילאי 8-18 מתקיימים בקיבוץ במשך שנת הלימודים.

עונת המשחקים מתחילה בתחילת חודש מרס ומסתיימת בסוף חודש יוני. במהלך הקיץ מתקיימים סדנאות ואימוני בייסבול של אגוד הבייסבול בישראל. בנוסף המגרש מארח קבוצות מזדמנות המשחקות סופטבול ובייסבול כחלק של פעילות כיף.

מגיעים למגרש דרך כביש הכניסה לקיבוץ גזר (על כביש 424) ובהמשך בדרך שעוקפת את בית הקברות של הקיבוץ (בדרך לבריכת השחייה של הקיבוץ).

ניתן להזמין שעות שימוש במגרש דרך לי סיגל (חבר קיבוץ גזר ומנהל המתקן) בטלפון 0547932483 ובכתובת מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת . כל המעוניין מתבקש/ת לפנות אליו. אין להשתמש במגרש ללא תיאום ואישור של לי.

עדכון אחרון ( ראשון, 17 מאי 2009 10:50 )